UWAGA - Przebudowa w naszym Szpitalu

Rozmiar tekstu:

Current Size: 100%

UWAGA - Przebudowa w naszym Szpitalu

Szanowni Państwo,

z dniem 01 lipca br. rozpoczęła się w naszym szpitalu przebudowa związana z dostosowaniem pomieszczeń oddziałów szpitala do nowych funkcjonalności oraz wymagań i zaleceń przeciwpożarowych. W związku z tym prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na rozwieszone tymczasowe informacje dotyczące poruszania się po terenie szpitala.

 

Poradnia Rehabilitacyjna

Zmiany związane z przebudową dotyczą zwłaszcza osób korzystających z usług Poradni Rehabilitacyjnej, która na czas przebudowy świadczy usługi przy Budynku Nr 4 przy Oddziale Alergologii i Chorób Płuc. 

Klatka schodowa

Wyłączona z korzystania jest również klatka schodowa w budynku głównym szpitala (Budynek nr 1), dlatego prosimy o korzystanie z windy przeznaczonej dla pacjentów.

 

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna

Dla osób korzystających z Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dostępne będzie wejście główne do szpitala przy Izbie Przyjęć. Komunikacja odbywać się będzie przy pomocy windy dla pacjentów.

 

Parkingi dla pacjentów

Zmiany odnoszą się również do możliwości korzystania z miejsc parkingowych, dlatego prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznakowanie drogowe na terenie szpitala.

 

 

Wszystkie prace mają na celu poprawę jakości świadczonych usług medycznych. Zależy nam, by podnieść standard opieki naszych pacjentów.

 

Przepraszamy za czasowe utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

 

 

Dodane: 
27. Lipiec 2019
Autor: 
M.J.