Oddział Leczenia Jednego Dnia

Rozmiar tekstu:

Current Size: 100%

Oddział Leczenia Jednego Dnia to nowocześnie wyposażony, spełniający najwyższe standardy jakości oddział składający się z sali operacyjnej, sali wybudzeniowej oraz sali chorych z węzłem sanitarnym. Oddział świadczy odpłatne usługi medyczne ze względu na brak kontraktu z  Narodowym Funduszem Zdrowia. Na naszym oddziale wykonujemy zabiegi z zakresu laryngologii, pulmonologii oraz chirurgii dziecięcej.

 

Najpopularniejsze zabiegi wykonywane na Oddziale:

Kwalifikacja do zabiegu poprzedzona jest wizytą u specjalisty. O kwalifikacji do zabiegu oraz rodzaju badań, które należy wykonać przed zabiegiem decyduje lekarz podczas wizyty konsultacyjnej.

 

Cennik Oddziału Leczenia Jednego Dnia

REGULAMIN PORZĄDKOWY ODDZIAŁU LECZENIA JEDNEGO DNIA

Zasady odpłatności:

Formy płatności:

  • bezgotówkowa

- przelewem bankowym. Przelew bankowy należy dokonać na co najmniej dwa dni robocze przed terminem wykonania świadczenia na wskazane konto bankowe

94 2490 0005 0000 4530 1616 6932

- możliwość płatności kartą płatniczą -  KASA (Budynek nr 2, pok. 55).

  • gotówkowa w Kasie głównej (Budynek nr 2, pok. 55) - od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 14.15

Podczas realizacji świadczenia pacjent powinien posiadać przy sobie potwierdzenia dokonania wpłaty.

Wyjatek stanowi końcowe rozliczenie zabiegów wykonywanych w Oddziale Leczenia Jednego Dnia (dotyczy konieczności opłacenia dodatkowych dni hospitalizacji, kosztów znieczulenia i kosztówbadań niezbędnych do wykonania świadczenia).

W przypadkach płatności na konto bankowe, po dokonaniu świadczenia pacjent otrzymuje fakturę VAT ze wskazanym terminem płatności.