19 listopada Dzień Misia w Alfa Centrum

19 listopada Dzień Misia w Alfa Centrum

Misie to najlepsi towarzysze dzieci od wielu, wielu lat! Zapewniają dziecku poczucie bliskości, bezpieczeństwa a podczas trudnych chwil dodają otuchy .

CH Alfa pod patronatem Trójmiasto.pl i Szpitala Dziecięcego Polanki organizuje wydarzenie – Dzień Misia! 19 listopada, w godzinach 11:00-18:00 na dzieci i rodziców będzie czekać wiele atrakcji!

Szpital Polanki w Gdańsku będzie miał pomieszczenia dla lekarzy specjalistów. Odbędą się tam badania czystości rąk oraz badania spirometryczne! Dodatkowo znajdzie się tam punkt szkoły astmy i atopii .

Oczywiście nie zabraknie zabaw dla naszych najmłodszych uczestników! Animatorki będą dostępne przez całe wydarzenie w strefie zabaw i animacji, poprowadzą m.in. zabawę z chustą klauza!

A naszymi specjalnymi gośćmi będą… Anita Głowińska, autorka książek  "Kicia Kocia” oraz jej towarzysz, maskotka Kicia Kocia, z którą będzie można zrobić zdjęcie ! Całe wydarzenie poprowadzi zwycięzca 1. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, Maciej “Gleba” Florek!  Zapraszamy całymi rodzinami do wzięcia udziału w wydarzeniu!

15. Listopad 2022
[user:field_firstname] [user:field_surename]