Karta Praw Pacjenta w alfabecie Braille'a dostępna w Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku

Od dnia dzisiejszego dzięki Stowarzyszeniu "Twoje nowe możliwości" pacjenci oraz ich rodzice niewidzący lub słabo widzący będą mogli zapoznać się z prawami pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się w naszym Szpitalu dobrze i miał poczucie bezpieczeństwa, również chorzy z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Małymi kroczkami wprowadzamy udogodnienia, tak aby nasz Szpital był przyjazny osobom ze szczególnymi potrzebami.

Karta Praw Pacjenta w alfabecie Braille'a będzie dostępna w Izbie Przyjęć, Przychodni Specjalistycznej oraz w każdym oddziale szpitalnym w dyżurce pielęgniarskiej.

Bardzo dziękujemy  Stowarzyszeniu „Twoje Nowe Możliwości", który wsparł nasze starania w tym zakresie i nieodpłatnie przekazał karty dla naszych podopiecznych.

25. Styczeń 2022
M.J.