Wspaniali goście w naszym szpitalu

Wspaniali goście w naszym szpitalu

Szpital Dziecięcy Polanki na początku roku odwiedzili wspaniali artyści oraz wybitny podróżnik.

27 lutego gościł u nas Marek Kamiński. Znakomity podróżnik, pisarz, zdobywca obu biegunów w jednym roku kalendarzowym opowiadał naszym podopiecznym o swoich pasjach i podróżach.

22 lutego odwiedził szpital wybitny altowiolista Krzysztof Tymendorf . Nasi pacjenci mogli wysłuchać utworów z repertuaru Wolfganga Amadeusza Mozarta. Koncert zorganizowało Stowarzyszenie Artystów "Zdolni Do Wszystkiego".

24 stycznia dzięki Fundacji Przemek Dzieciom gościliśmy w naszym  szpitalu  aspiranta sztabowego Mieczysława Nocula :).  Aktor Michał Piela znany z serialu "Ojciec Mateusz"  pojawił się  w  szpitalu oczywiście z prezentami dla małych pacjentów.

Wspaniałym gościom w imieniu naszych podopiecznych bardzo dziękujemy.

02. Marzec 2018
Jan Drążkowski