Ranking Szpitali 2017 - Szpital Dziecięcy Polanki nagrodzony!

Ranking Szpitali 2017 - Szpital Dziecięcy Polanki nagrodzony!

Ranking Szpitali 2017 - Szpital Dziecięcy Polanki nagrodzony! 
 
Szpital Dzecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku Sp. z o.o. zajął III miejsce w kategorii "Sieć szpitali - szpitale pediatryczne" w dorocznym rankingu Szpitali. 
 
Uroczystośc wręczenia nagród odbyła się 14 grudnia br. w Warszawie.  14 edycja rankingu organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy współudziale dziennika Rzeczpospolita i firmy Idea Trade przebiegała pod hasłem "Bezpieczeństwo, jakość, innowacje".  Nagrodę wręczył podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Marek Tombarkiewicz. Piersze miejsce zajął Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie a drugie Centrum Pediatrii w Sosnowcu.   
 
"To dla nas bardzo cenne wyróżnienie, od lat dążymy do podniesienia jakości leczenia w naszym szpitalu" - ocenia Prezes Szpitala Małgorzata Paszkowicz. "Chcemy aby pobyt naszych małych pacjentów nie był przykrym doświadczeniem i przebiegał w jak najlepszej atmosferze, bedziemy walczyć aby utrzymać to wysokie miejsce w kolejnych edycjach rankingu" dodała Prezes Paszkowicz.  Nagrodę odebrał rzecznik prasowy Szpitala Jarosław Cejrowski.
 
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: 
 
 
 
 
 
 
 
Dodane: 
19. Grudzień 2017