Wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko: Wiceprezesa Zarządu spółki pod firmą Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.

ogłasza o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko:

Informacja o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Spółki Szpitala Dziecięcego Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o. ul. Polanki 119, 80-308 Gdańsk  (www.szpitalpolanki.pl) oraz pod nr telefonu (058) 520 93 00.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA KONKURSU NA STANOWISKO WICEPREZESA ZARZĄDU

05. Marzec 2024