Zmieniamy się dla naszych pacjentów

Zmieniamy się dla naszych pacjentów

W połowie lipca zakończył się remont Izby Przyjęć w Szpitalu Dziecięcym Polanki.

- Znacznie większy gabinet zabiegowy, nowy gabinet lekarski, odświeżone pomieszczenia, zadaszenie wjazdu dla karetek pogotowia ratunkowego i nowoczesny wygląd to ogólny zakres prac remontowych w Izbie Przyjęć, powiedziała Ewa Świniańska, Dyrektor ds. Administracyjno-Eksploatacyjnych w Szpitalu Dziecięcym Polanki.

Remont wraz z wyposażeniem kosztował 500 000 złotych. Budżet na wykonanie wszystkich prac w całości pochodził ze środków własnych szpitala. -

Zdecydowaliśmy się na remont, ponieważ zależy nam, żeby nasi pacjenci przebywali w jak najlepszych warunkach. Zmieniamy się dla naszych pacjentów, mówi Małgorzata Paszkowicz, Prezes Zarządu Szpitala Dziecięcego Polanki. - Remont odbył się w czasie, kiedy w szpitalu odnotowujemy najmniej chorych, okres wiosenny i letni to dobry czas na tego typu zmiany, dodaje.

Podczas, trwających trzy miesiące prac remontowych, Izba Przyjęć nie przerwała przyjmować pacjentów. Przeniesiona została do pomieszczeń na parterze budynku, które wcześniej zostały zaadoptowane do tego celu.

To już trzeci remont w przeciągu roku. W szpitalu wyremontowano już aptekę szpitalną i odświeżono część administracyjną szpitalna

09. Sierpień 2017